Mentalista 6: Czerwona lista (4)

Mentalista 6: Czerwona lista (4)

(The Mentalist: Red Listed)

serial kryminalny USA 2013   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Eric Laneuville
W skrócie:Patrick zwierza się Lisbon, że skradziona z jego mieszkania lista podejrzanych była fałszywa. Pouczony przez Kirklanda, postanawia zorganizować pułapkę na Czerwonego Johna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Patrick zwierza się Lisbon, że skradziona z jego mieszkania lista podejrzanych była celowe fałszywa. Pouczony przez agenta specjalnego, Roberta Kirklanda, postanawia zorganizować pułapkę na Czerwonego Johna. Ribsby i Grace natykają się na pierwszy problem w swoim małżeństwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)