Mentalista 4: Tani burgund (17)

Mentalista

sezon 4 odc. 17: Tani burgund

(The Mentalist 4: Cheap Burgundy)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Bruno Heller
W skrócie:CBI znajduje zwłoki Matildy. Patrick jest przekonany, że dziewczynę zabił jej szef. Lisbon aresztuje podejrzanego. Teresa za wszelką cenę chce udowodnić mu to morderstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 12 dni
13:35 FOX

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

CBI znajduje zwłoki Matildy Cruz. Patrick jest przekonany, że dziewczynę zabił jej szef, Gary Philo. Lisbon aresztuje podejrzanego, który reaguje wyjątkową agresją. Teresa za wszelką cenę chce udowodnić mu morderstwo Matildy. W tym samym czasie agentka Darcy prosi Jane'a o pomoc przy rozwiązaniu sprawy innego zabójstwa. Lisbon jest pewna, że przy okazji kobieta będzie chciała wyciągnąć od Patricka informacje na temat Czerwonego Johna. Agentka zaś sądzi, że Jane to psychopata i wspólnik Czerwonego Johna. FBI ma go obserwować. Z kolei ekipa CBI bez wsparcia Patricka nie może zebrać dowodów obciążających Philo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także