Mentalista 4: Szkoląc umiejętności (20)

Mentalista

sezon 4 odc. 20: Szkoląc umiejętności

(The Mentalist 4: Something Rotten in Redmund)

serial kryminalny USA 2011   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Guy Ferland
W skrócie:Na szkolnym boisku śledczy CBI znajdują zwłoki nauczyciela. Miał nieposzlakowaną opinię, był lubiany przez uczniów i kolegów. Wychodzą na jaw tajemnice, które mogą doprowadzić do mordercy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Na szkolnym boisku śledczy CBI znajdują zwłoki nauczyciela języka angielskiego. Mężczyzna miał nienaganną opinię, był lubiany przez uczniów i kolegów z pracy. Powoli jednak wychodzą na jaw tajemnice, które mogą doprowadzić ekipę CBI do mordercy. Okazuje się, że jeden z wzorowych uczniów tej szkoły produkował ecstasy, zaś dyrektor podglądał podopiecznych w toalecie. Żeby poznać lepiej uczniów, Jane bierze udział w zajęciach kółka teatralnego. Wykorzystuje swój talent dramatyczny i wystawia z uczniami "Hamleta".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)