Mentalista 4: Rumiane policzki (18)

Mentalista

sezon 4 odc. 18: Rumiane policzki

(The Mentalist 4: Ruddy Cheeks)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Eric Laneuville
W skrócie:W rezerwacie przyrody pijany opiekun zwierząt wypuszcza na wolność tygrysy. Jeden z osobników wygrzebuje z ziemi zwłoki. Na miejscu zjawia się ekipa CBI. Ofiarą okazuje się diler samochodów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

W rezerwacie przyrody pijany opiekun zwierząt wypuszcza na wolność tygrysy. Jeden z osobników wygrzebuje z ziemi zwłoki mężczyzny. Na miejscu zjawia się ekipa CBI. Ofiarą okazuje się Archer Braddock, miejscowy diler samochodów. Sekcja zwłok wykazuje zaś, że zmarły chorował na raka. Jane i Lisbon rozpoczynają śledztwo od wizyty w domu ofiary. Wychodzi na jaw, że Braddock leczył się metodami naturalnymi. Agenci wpadają na trop jego brata. Odkrywają, że ten charyzmatyczny przywódca sekty leczył Archera ziołową herbatą niewiadomego pochodzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także