Mentalista 4: Różowy szampan na lodzie (19)

Mentalista

sezon 4 odc. 19: Różowy szampan na lodzie

(The Mentalist 4: Pink Champagne on Ice)

serial kryminalny USA 2011   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:David Von Ancken
W skrócie:Na środku drogi biegnącej przez kanion policja znajduje samochód, a w nim ciało Ryana D'Stefano. Żeton znaleziony w spodniach ofiary doprowadza śledczych do pobliskiego kasyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Na środku drogi biegnącej przez kanion policja znajduje porzucony samochód, a w nim ciało Ryana D'Stefano. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna został zastrzelony przez kierującego autem. Żeton znaleziony w spodniach ofiary doprowadza śledczych do pobliskiego kasyna. Gdy Jane i Teresa jadą na miejsce, okazuje się, że jako magik występuje tam Jack Hellion, dawny znajomy Patricka. Jack jest wyraźnie zestresowany pojawieniem się policji, gdyż właśnie planował skok na kasyno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także