Mentalista 4: Jego myśli były czerwone (16)

Mentalista

sezon 4 odc. 16: Jego myśli były czerwone

(The Mentalist 4: His Thoughts Were Red Thoughts)

serial kryminalny USA 2011   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Charles Beeson
W skrócie:Ginie Gabe Meadows, który zajmował się demaskowaniem sekt. Najbardziej naraził się wspólnocie religijnej Visialize. Na miejscu zbrodni Cho i Van Pelt znajdują zakrwawione ubrania guru sekty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Ginie Gabe Meadows. Według wstępnych ustaleń CBI mężczyzna specjalizował się w demaskowaniu sekt. Najbardziej naraził się wspólnocie religijnej Visialize, z której guru - Bretem Stilesem, Patrick miał już do czynienia wcześniej. Gabe był przekonany, że Bret, aby dojść do władzy w sekcie, w latach 70. zabił swojego rywala. Co więcej, rzekomo miał na to dowody. Na miejscu zbrodni Cho i Van Pelt znajdują zakrwawione ubrania należące do Stilesa. Agenci mają tym samym podstawy, aby go aresztować. Tymczasem Jane rozpoczyna niebezpieczną grę z człowiekiem, którego umysł jest równie przenikliwy, jak jego własny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także