Mentalista 4 (3/24)

Mentalista

sezon 4 odc. 3/24

(The Mentalist 4: Pretty Red Balloon)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:John F. Showalter
W skrócie:Do Patricka przychodzi Beth Flint. Jej syn został porwany z przystanku autobusowego. Beth wierzy w niezwykłe zdolności Jane'a i Nate'a Glassa. Funkcjonariusze CBI rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Patricka Jane'a (Simon Baker), który jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Do Patricka przychodzi Beth Flint, którą poznał jeszcze za czasów, gdy udawał medium. Jej syn Conner został porwany z przystanku autobusowego i kobieta sądzi, że tylko niezwykłe zdolności Jane'a i potrafiącego przewidywać przyszłość Nate'a Glassa mogą go uratować. Funkcjonariusze CBI rozpoczynają śledztwo. Tymczasem Patrick próbuje przekonać Beth, że nie ma żadnych zdolności paranormalnych, a Glass jest zwykłym oszustem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także