Mentalista 3: Kula ognia (8)

Mentalista

sezon 3 odc. 8: Kula ognia

(The Mentalist 3: Ball of Fire)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Stephen Gyllenhaal
W skrócie:Patrick zostaje porwany z targowiska owoców przez zamaskowanego mężczyznę. Nim bandyta odbiera mu telefon, dzwoni jeszcze do CBI. Lisbon i ekipa rozpoczynają poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Patrick zostaje porwany z targowiska owoców przez zamaskowanego mężczyznę. Nim bandyta odbiera mu telefon, dzwoni jeszcze do CBI. Lisbon i ekipa rozpoczynają poszukiwania. Przyglądają się dawnym sprawom, szukając potencjalnego wroga Jane'a. Tymczasem sprawca torturuje porwanego i jest gotowy go zabić. Detektywi muszą się spieszyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także