Mentalista 3: Krwiożercze psy (12)

Mentalista

sezon 3 odc. 12: Krwiożercze psy

(The Mentalist 3: Bloodhounds)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Charles Beeson
W skrócie:Na złomowisku zostają znalezione zwłoki dwóch kobiet. Według analiz komputerowego detektywa sprawcą jest seryjny morderca, 'Jaskiniowiec'. Patrick Jane ma jednak inne zdanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Na złomowisku zostają znalezione zwłoki dwóch kobiet. Według analiz komputerowego detektywa śledczego stworzonego przez dr Montague, sprawcą jest seryjny morderca, "Jaskiniowiec". Patrick Jane ma jednak inne zdanie. Do Lisbon przychodzi paczka z ludzką nerką, co doskonale pasuje do modelu działania "Jaskiniowca".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także