Mentalista 3: Krwawy księżyc (9)

Mentalista

sezon 3 odc. 9: Krwawy księżyc

(The Mentalist 3: Red Moon)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Simon Baker
W skrócie:CBI poszukuje sprawcy brutalnego morderstwa na dwóch policjantach i narzeczonej pracownika służby zdrowia. Ofiary znaleziono w winnicy. Przełomem w śledztwie jest badanie balistyczne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

CBI poszukuje sprawcy brutalnego potrójnego morderstwa. Ofiary, dwóch policjantów i narzeczona pracownika służby zdrowia, zostały znalezione w winnicy. Początkowe tropy okazują się bezużyteczne i nie przynoszą żadnych postępów. Dopiero badanie balistyczne wskazuje na związek tej sprawy z kilkoma wcześniejszymi mordami na funkcjonariuszach. Patrickowi w poszukiwaniach pomaga pani astrolog i chiromantka Ellis Mars. Wkrótce udaje się odnaleźć ślady mordercy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także