Mentalista 3: Krew za krew (14)

Mentalista

sezon 3 odc. 14: Krew za krew

(The Mentalist 3: Blood for Blood)

serial kryminalny USA 2010   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Martha Mitchell
W skrócie:Grace Van Pelt pilnuje świadka koronnego w sprawie dilera narkotyków, Esseksa. Mimo asysty funkcjonariuszki komuś udaje się jednak go zabić. LaRoche kontynuuje wewnętrzne śledztwo w CBI.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

Grace Van Pelt zostaje wyznaczona do pilnowania świadka koronnego w sprawie dilera narkotyków, Esseksa. Mimo asysty funkcjonariuszki komuś udaje się jednak zabić DeGeorge'a. Jane po przybyciu do domku odkrywa, że w domku na drzewie ukrywa się jego 13-letnia córka. Postanawia się nią zaopiekować. Śledczy zaczynają dochodzenie. Postanawiają najpierw sprawdzić alibi Esseksa. Tymczasem LaRoche kontynuuje swoje wewnętrzne śledztwo w CBI.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także