Mentalista 3: Czerwony alarm (13)

Mentalista

sezon 3 odc. 13: Czerwony alarm

(The Mentalist 3: Red Alert)

serial kryminalny USA 2010   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Guy Ferland
W skrócie:W Crane Creek zostaje zamordowana Amber Sutherland, autorka filmów dokumentalnych. Jednym z podejrzanych jest Rick Crosswhite, którego żona zginęła w podobnych okolicznościach pięć lat temu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

W Crane Creek zostaje zamordowana autorka filmów dokumentalnych, Amber Sutherland. CBI rozpoczyna poszukiwania mordercy. Jednym z głównych podejrzanych jest Rick Crosswhite'a, którego żona zginęła w podobnych okolicznościach pięć lat temu. Nie został on wówczas zatrzymany przez błędy przy zbieraniu dowodów. Śledczy odkrywają kolejne powiązania pomiędzy ofiarą, a mężczyzną. Pewnego dnia pojawia się on w mieście z bronią i bierze zakładników.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także