Mentalista 3: Czerwona królowa (16)

Mentalista

sezon 3 odc. 16: Czerwona królowa

(The Mentalist 3: Red Queen)

serial kryminalny USA 2010   od 7 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Chris Long
W skrócie:CBI zbierają dowody w sprawie śmierci sprzedawcy antyków. Ślady wskazują na agentkę Hightower. Zostaje ona posądzona także o zabójstwo w więzieniu mordercy policjantów, Todda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym (CBI). Obdarzony intuicją, nadzwyczajnymi zdolnościami obserwacyjnymi i urokiem osobistym pomaga agentom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W przeszłości udawał medium wykorzystując naiwność ludzi. Tragiczna śmierć żony i córki okazała się przełomem w jego życiu. W skład zespołu, któremu teraz pomaga Jane, wchodzą: agentka Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W tym odcinku

CBI zbierają dowody w sprawie śmierci sprzedawcy antyków. Ślady wskazują na agentkę Hightower. Jednocześnie zostaje ona posądzona o zabójstwo mordercy policjantów, Todda, którego ktoś podpalił w więzieniu. Patrick postanawia powstrzymać koleżankę przed prowadzeniem własnego śledztwa. Przedstawia jej własny plan.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także