Mentalista 2: Więzy krwi (14)

Mentalista

sezon 2 odc. 14: Więzy krwi

(The Mentalist 2: Blood In, Blood Out)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:John Polson
W skrócie:Jednostka CBI otrzymuje zgłoszenie o morderstwie. Ofiarą jest David, dawny przyjaciel Cho z czasów ich przynależności do lokalnego gangu. Patrick nalega, by Cho porozmawiał z szefem grupy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie detektywa, Patricka Jane'a (Simon Baker), którego talent i niezwykły instynkt pomagają agentom z Kalifornijskiego Biura Śledczego, dowodzonym przez Teresę Lisbon (Robin Tunney), rozwiązywać zagadki kryminalne.

W tym odcinku

Jednostka CBI dowodzona przez Lisbon otrzymuje zgłoszenie o popełnionym morderstwie. Ofiarą okazuje się David, dawny przyjaciel Cho jeszcze z czasów, kiedy obaj należeli do lokalnego gangu. Patrick nalega, żeby porozmawiał on z szefem grupy, zwanym KS. Cho początkowo chce uniknąć tego spotkania, ale zmienia zdanie, kiedy niebawem ktoś włamuje się do jego mieszkania. Związany Kimball musi patrzeć, jak jego dziewczyna jest brutalnie bita przez napastników. Żądny zemsty Cho jedzie na spotkanie z KS, od którego dowiaduje się, że David kupił od niego sporą ilość narkotyków. Van Pelt dowiaduje się tymczasem, że zmarły mężczyzna szantażował jego szefa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także