Mentalista 2: Prędkość graniczna (13)

Mentalista

sezon 2 odc. 13: Prędkość graniczna

(The Mentalist 2: Redline)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Bill D'Elia
W skrócie:Zespół Lisbon wyjaśnia zagadkę śmierci Liselle, sprzedawczyni luksusowych aut. Jej zwłoki znaleziono w salonie sprzedaży. Jane i Lisbon przesłuchują m.in. ostatniego klienta ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie detektywa, Patricka Jane'a (Simon Baker), którego talent i niezwykły instynkt pomagają agentom z Kalifornijskiego Biura Śledczego, dowodzonym przez Teresę Lisbon (Robin Tunney), rozwiązywać zagadki kryminalne.

W tym odcinku

Zespół Lisbon ma wyjaśnić zagadkę śmierci Liselle - sprzedawczyni luksusowych aut. Zwłoki kobiety zostały znalezione w bagażniku jednego z samochodów w salonie sprzedaży. Jane i Lisbon przesłuchują m.in. miliardera Mashburna, ostatniego klienta ofiary, Jamesa Kinseya - najlepszego sprzedawcę w salonie, oraz Jeffa, chłopaka zmarłej. Śledczy dowiadują się, że jeden z klientów salonu, Noah Landau, w noc zaginięcia Liselle zlecił Jeffowi kradzież swojego ferrari. Tymczasem sekcja zwłok kobiety wykazuje, że przyczyną jej zgonu było potrącenie przez samochód. Podejrzenia padają na jej partnera, zwłaszcza po tym, jak mężczyzna, wymachując mieczem w centrum handlowym, sam się do tego przyznaje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)