Mentalista 2: Krwawe pieniądze (19)

Mentalista

sezon 2 odc. 19: Krwawe pieniądze

(The Mentalist 2: Blood Money)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Adam Kane
W skrócie:Zostaje zamordowana pracownica prokuratury okręgowej. W domu męża ofiary Jane i Lisbon spotykają Sylvana, przedsiębiorcę budowlanego, który okazuje się płatnym zabójcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie detektywa, Patricka Jane'a (Simon Baker), którego talent i niezwykły instynkt pomagają agentom z Kalifornijskiego Biura Śledczego, dowodzonym przez Teresę Lisbon (Robin Tunney), rozwiązywać zagadki kryminalne.

W tym odcinku

Zostaje zamordowana pracownica prokuratury okręgowej. W domu męża ofiary Jane i Lisbon spotykają Sylvana, przedsiębiorcę budowlanego, który przeprowadza tam remont. Mężczyzna, zgodnie z podejrzeniami Patricka, okazuje się płatnym zabójcą. CBI doprowadza go przed sąd. Niestety, wskutek niefrasobliwości Jane'a oskarżony zostaje zwolniony, a Lisbon zawieszona w obowiązkach. Patrick odnajduje dom, w którym Sylvan morduje ofiary. Podczas zatrzymania zabójcy ktoś strzela do niego z dużej odległości. Podejrzenia padają na przemytnika Drabera, którego sprawę prowadziła zmarła prokurator. Jane'owi udaje się ustalić, że faktycznym zleceniodawcą zabójstwa Kelly i Sylvana jest ktoś wysoko postawiony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także