Mentalista 2: Czerwona woda (18)

Mentalista

sezon 2 odc. 18: Czerwona woda

(The Mentalist 2: Aingavite Baa)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman
Reżyseria:Stephen Gyllenhaal
W skrócie:Cho i Van Pelt trafiają na ranną w głowę kobietę. Jedyne co pamięta, to ciemne pomieszczenie i intensywny zapach koni. Agenci CBI odnajdują stajnię, a w niej zwłoki trzech osób.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie detektywa, Patricka Jane'a (Simon Baker), którego talent i niezwykły instynkt pomagają agentom z Kalifornijskiego Biura Śledczego, dowodzonym przez Teresę Lisbon (Robin Tunney), rozwiązywać zagadki kryminalne.

W tym odcinku

Podczas nocnej akcji Cho i Van Pelt spotykają ranną w głowę kobietę. Na miejscu natychmiast zjawia się Jane, który próbuje wydobyć od nieznajomej jakieś informacje. Niestety, jedyne co ofiara pamięta, to ciemne pomieszczenie i intensywny zapach koni. Lekarze stwierdzają u kobiety amnezję. Wkrótce agenci CBI odnajdują stajnię, a w niej zwłoki trzech osób. Jednym z zabitych okazuje się Leonard Railton, mieszkaniec indiańskiego rezerwatu. Patrick dowiaduje się, że mężczyzna zarobił w ostatnim czasie sporą sumę pieniędzy, co ma związek z jego działalnością w okolicznych lasach. Tymczasem Hightower, nowa przełożona Lisbon, odkrywa romans Van Pelt i Rigsby'ego. Każe im zdecydować, czy bardziej zależy im na sobie, czy na pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)