x
Medicopter 117 (82)

Medicopter 117 (82)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Angst)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2004   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel, Wolfgang Dickmann
W skrócie:Andrea, Tamara i Renald leczą się na lęk wysokości. Terapeuta pragnie sprawdzić postępy i zabiera ich w góry. W ośrodku sprzątaczka uwalnia pająki z terrarium. Młodzi mają ataki akrofobii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Doktor Jost Balzer prowadzi ośrodek terapeutyczny. Andrea, Tamara i Renald starają się tam wyzbyć lęku wysokości. Terapeuta pragnie sprawdzić ich postępy i zabiera swoich pacjentów na górską wycieczkę. W ośrodku sprzątaczka przez przypadek uwalnia pająki z terrarium. Jeden z nich wchodzi do plecaka Josta. W czasie wędrówki górski szlak staje się coraz bardziej stromy. Andrea, Tamara i Renald cierpią na ataki akrofobii. Kiedy Jost sięga do plecaka, zostaje ukąszony przez pająka. Traci równowagę i spada na skałę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także