x
Medicopter 117 (79)

Medicopter 117 (79)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Eisiges Gefangnis)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2004   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Wolfgang Dickmann, Thomas Nikel
W skrócie:Dwaj mężczyźni zabezpieczają stację meteorologiczną na szczycie góry. Lina napinająca ślizga się i wyrzuca w powietrze jednego z nich, który spada na skalne urwisko. Przybywa Medicopter.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Dwaj mężczyźni zabezpieczają stację meteorologiczną na szczycie góry. Lina napinająca ześlizguje się i wyrzuca w powietrze jednego z robotników. Spada on na skalne urwisko. Na miejsce przybywa Medicopter. Akcja ratunkowa jest jednak bardzo trudna. Działania ratowników obserwuje przez lornetkę operator wyciągu krzesełkowego na pobliskim szczycie. Opuszcza swoje stanowisko i nie zauważa, że do kolejki zbliża się kobieta wraz z dwójką dzieci. Kiedy operator wraca, jest przekonany, że już nikt nie korzysta z wyciągu i wyłącza zasilanie. Nie wie, że trzy osoby zawisły bezradnie na krzesełkach nad górską szczeliną.

Twórcy (pokaż wszystkich)