x
Medicopter 117 (77)

Medicopter 117 (77)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Feuer)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2004   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel
W skrócie:Dwie wioski konkurują ze sobą w budowaniu stert drewna na ogniska. Michael i Volker podpalają ognisko konkurentów. Pewna kobieta twierdzi, że znajduje się tam jej syn. Wzywa Medicopter.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Dwie sąsiadujące ze sobą wioski przygotowują się do letniego festiwalu. Obie społeczności konkurują ze sobą w budowaniu wielkich, imponujących stert drewna na ogniska. Michael i Volker podpalają ognisko konkurentów przed rozpoczęciem imprezy. Pewna kobieta twierdzi, że w podpalonej stercie znajduje się jej syn. Wzywa na ratunek Medicopter. Chris i Richie chcą na własną rękę znaleźć sprawców podpalenia. Przez przypadek łapią młodą parę, która nie ma z tym nic wspólnego. Kneblują chłopaka, owijają go w stare ubrania i wieszają wśród strachów na wróble. Po zapadnięciu zmroku mają one zostać zapalone wraz z ogniskiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)