x
Medicopter 117 (76)

Medicopter 117 (76)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Spiel mit dem Tod)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2004   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel
W skrócie:Svena, Sabine, Enzo i Pietę fascynuje temat doświadczeń ludzi, którzy otarli się o śmierć i udało im się powrócić do życia. Postanawiają sprawdzić swoją odwagę. Pieta jest o krok od śmierci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Sven, Sabine, Enzo i Piet uczą się w szkole z internatem. Fascynuje ich temat doświadczeń ludzi, którzy otarli się o śmierć i powrócili do życia Spotykają się w pobliskiej stodole, aby o tym porozmawiać Postanawiają przetestować swoją odwagę, co o mały włos nie kończy się śmiercią Pieta. Dzięki szybkiej pomocy załogi Medicoptera udaje mu się uniknąć uduszenia. Po opuszczeniu kliniki, Piet dostaje halucynacji. Jego koledzy chcą się dowiedzieć, które lekarstwo powoduje taki "odlot" i postanawiają je zdobyć. Zgłaszają fałszywy alarm i kradną załodze Medicoptera zestaw pierwszej pomocy.

Twórcy (pokaż wszystkich)