Medicopter 117 (73)

Medicopter 117 (73)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Holidaze)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2003   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel, Peter Welz, Wolfgang Dickmann
W skrócie:Na terenie przedsiębiorstwa znajduje się skomplikowany system podziemnych tuneli. Kiedy robotnik Mario Gallo przecina jedną z rur, następuje potężny wybuch. Przybywają Załoga A i Załoga B.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Następuje zamknięcie wytwórni paliwa. Likwidacja nie jest jednak łatwym zadaniem, gdyż na terenie przedsiębiorstwa znajduje się skomplikowany system podziemnych tuneli. Nie wystarczy samo wypompowanie benzyny oraz demontowanie maszyn. Kiedy robotnik Mario Gallo przecina jedną z rur, następuje potężny wybuch. Na miejsce zdarzenia przybywa Załoga A. Okazuje się, że to dopiero początek reakcji łańcuchowej. W podziemnych korytarzach dochodzi do serii eksplozji. Przed dotarciem do fabryki policji oraz straży pożarnej, do akcji wkracza również Załoga B.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)