Medicopter 117 (71)

Medicopter 117 (71)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Invest In Love)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2003   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel, Peter Welz, Wolfgang Dickmann
W skrócie:Sonja zostaje porwana. Sprawca żąda pięciu milionów euro. Gdy usiłuje ona uciec prześladowcy, dochodzi do szamotaniny i zderzenia z innym autem. Jego kierowca wzywa Medicopter.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Oskar Neudeck bierze udział w polowaniu. Towarzyszą mu córka Sonja, jej mąż oraz kilku gości. W trakcie powrotu do domu Sonja zostaje porwana. Krótko po uprowadzeniu sprawca dzwoni do Oskara i żąda okupu w wysokości pięciu milionów euro. Porwana kobieta usiłuje wydostać się z samochodu napastnika. Gdy ten stara się ją powstrzymać, dochodzi do szamotaniny, w wyniku której zderzają się z nadjeżdżającym z przeciwka autem. Jego kierowca wzywa Medicopter. Porywacz wykorzystuje sytuację i dostaje się na pokład helikoptera. Zabiera ze sobą ciężko ranną Sonję. Ucieka przed policją. Okazuje się, że osoba, która zleciła porwanie, nakazuje kontynuować akcję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także