Medicopter 117 (70)

Medicopter 117 (70)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Give Peace A Chance)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2003   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel, Peter Welz, Wolfgang Dickmann
W skrócie:Po otrzymaniu wiadomości o wypadku Christiana Renate traci panowanie nad samochodem, który stacza się w dół. Jej młodszy syn, Paul, wydostaje się z auta i wyrusza po pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Starszy syn Renate, Christian, ulega poważnemu wypadkowi. Matka otrzymuje tę wstrząsającą wiadomość w momencie, kiedy wraz z młodszym synem Paulem wraca właśnie do domu. Zszokowana i zdenerwowana traci panowanie nad samochodem i stacza się w dół urwiska. Zatrzymuje się dopiero na skraju obszaru, pełnego wykopów i dziur. Uderzenie sprawia, że Renate zostaje wyrzucona z auta. Paul sam wydostaje się z samochodu. Wyrusza po pomoc. Niestety, z uszkodzonego przewodu paliwowego wycieka benzyna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także