x
Medicopter 117 (64)

Medicopter 117 (64)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Verschüttet)

serial przygodowy Niemcy/Austria 2003   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel, Peter Welz, Wolfgang Dickmann
W skrócie:Biggi i Enrico chcą spędzić spokojny weekend w górach i nawet nie zabierają ze sobą telefonu. Po usłyszeniu dramatycznego wołania ratują wołającą, ale ich samochód zasypują zwały piasku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Biggi i Enrico chcą spędzić spokojny weekend w górach, dlatego nie zabierają ze sobą nawet telefonu komórkowego. Cisza i spokój zostają przerwane przez dramatyczne wołanie o pomoc. Mała dziewczynka Ulrike w trakcie wspinaczki traci równowagę, upada i może w każdej chwili runąć w przepaść. Biggi i Enrico ratują dziewczynkę. W drodze do szpitala mają jednak wypadek i ich samochód zostaje zasypany przez zwały piasku. Cała trójka nie może wydostać się z wozu, a w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby im pomóc.

Twórcy (pokaż wszystkich)