x

Medicopter 117 (60)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Rache um jeden Preis)

serial przygodowy Niemcy 2001   od 12 lat
Występują:Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger, Anja Freese
Reżyseria:Wolfgang Dickmann, Thomas Nikel, Peter Welz
W skrócie:Hans, ścigany za przestępstwa na tle seksualnym, atakuje kolejną kobietę. Jest nią Elke. Od śmierci ratuje ją pojawienie się amatora joggingu. Hans ucieka. Mąż Elke postanawia się zemścić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Gabrielle Kollman, sanitariusz Ralf Staller, pilotka Biggi Schwerin to pracownicy zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci rozstrzygają sekundy. Niosąc pomoc sami narażają własne życie - może ich uratować tylko pełne zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Hans, który jest ścigany za wielokrotne przestępstwa na tle seksualnym, zaatakował kolejną kobietę. Tym razem jego ofiarą jest Elke, którą od śmierci ratuje jedynie niespodziewane pojawienie się przypadkowego amatora joggingu. Hans ucieka z miejsca zdarzenia i znika bez śladu. Gdy mąż Elke dowiaduje się o wszystkim, postanawia się zemścić. Jedzie z siekierą w to samo miejsce i szuka zbrodniarza. Spotyka Tima i Beę. Mężczyzna ma dokładnie taką samą czapkę, jaką miał Hans. Kurt jest więc przekonany, że spotkał prześladowcę swojej żony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)