x

Medicopter 117 (6)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Inferno ohne Ausweg)

serial przygodowy Niemcy/Austria 1998   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel
W skrócie:Stolze pracuje w elektrowni atomowej. Pewnego razu zabiera ze sobą psa. Pies prześlizguje się przez śluzy koło reaktora. Stolze próbuje go złapać, ale dostaje się w strumień gorącej pary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Gabrielle Kollmann (Anja Freese), sanitariusz Ralf Stalle (Wolfgang Krewe) i pilotka Biggi Schwerin (Sabine Petzl) należą do zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Inżynier Stolze pracuje w elektrowni atomowej. Nie chce zostawić swojego psa samego w domu, więc potajemnie zabiera go ze sobą. Zwierzak prześlizguje się przez śluzy w pobliże reaktora. Gdy mężczyzna zdaje sobie z tego sprawę, próbuje go złapać. Niestety, przewraca się i dostaje w strumień gorącej pary, buchającej z pękniętego rurociągu. Załoga Medicoptera nie może dotrzeć na miejsce wypadku, gdyż wskaźniki informują o wysokim poziomie promieniowania w tej okolicy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)