Medicopter 117 (46)

Medicopter 117 (46)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Lebendig Begraben)

serial przygodowy Niemcy 2001   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Thomas Nikel
W skrócie:Reinhold Knaus bada teren dawnej fabryki.Nie zauważa bawiącej się w tej okolicy małej Sofie. Jej samochodzik wjeżdża nagle do budynku. Kiedy dziewczynka biegnie za nim, wpada do szybu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Gabrielle Kollman (Anja Freese), sanitariusz Ralf Staller (Wolfgang Krewe), pilot Biggi Schwerin (Sabine Petzl) to pracownicy górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili, w każdych warunkach niosą pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują. Za każdym razem narażają swoje życie, ale pełne zaufanie kolegów, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy ułatwiają im ratowanie innych. Świadkami ich bohaterstwa są jedynie majestatyczne szczyty Alp.

W tym odcinku

Reinhold Knaus wraz z policjantem bada teren dawnej fabryki likierów, która czeka obecnie na rozbiórkę. Niestety, nie zauważają bawiącej się w tej okolicy małej Sofie. Jej zdalnie sterowany samochodzik wjeżdża nagle do budynku. Kiedy dziewczynka biegnie za nim, wpada do jednego z szybów. Knaus i funkcjonariusz śpieszą jej na ratunek. Pech sprawia, że papieros Knausa wpada do drugiego szybu, wypełnionego beczkami ze spirytusem. Tylko kilka sekund dzieli ich od tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także