x

Medicopter 117 (3)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Die Geiselnahme)

serial przygodowy Niemcy/Austria 1998   od 12 lat
Występują:Anja Freese, Rainer Grenkowitz, Wolfgang Krewe, Manfred Stücklschwaiger
Reżyseria:Peter Welz
W skrócie:Sven ukrywa pieniądze w skrytce na lotnisku, a uciekając powoduje wypadek. Na pomoc spieszy Załoga A. Murnau widząc pustą walizkę Svena uznaje, że pieniądze zabrali ratownicy z Medicoptera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Gabrielle Kollmann (Anja Freese), sanitariusz Ralf Stalle (Wolfgang Krewe) i pilotka Biggi Schwerin (Sabine Petzl) należą do zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Z walizką pełną pieniędzy Sven Berchtold dociera na lotnisko. Tam czekają na niego Murnau i Kulkikow. Mężczyzna ukrywa pieniądze w skrytce i rzuca się do ucieczki. Widząc, że nie da rady zgubić przeciwników, powoduje kolizję samochodową. Na pomoc spieszy Załoga A. Dla Kulkikowa jest już za późno, Sven po przewiezieniu do szpitala zapada w śpiączkę, tylko Murnau wychodzi z wypadku prawie bez szwanku. Spostrzega pustą walizkę Svena i uznaje, że to pracownicy Medicoptera zabrali pieniądze. Aby je odzyskać, postanawia porwać Załogę B.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)