Mecenas Porada (7)

Mecenas Porada (7)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Aleksandra Domańska, Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Antoni Pawlicki
Reżyseria:Bartosz Prokopowicz
W skrócie:Do Kasi zgłasza się Damian Kolbus, któremu amputowano rękę. Wcześniej pracował nielegalnie na budowie w Niemczech. Teraz nie może znaleźć posady. Prawniczka zauważa nieścisłości w jego historii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i z wyróżnieniem zdała aplikację adwokacką. Mimo to zostaje zwolniona z pracy. Dziewczyna ma problemy ze znalezieniem nowej posady. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej. Bierze 1 zł za jedną minutę swojego czasu. Może liczyć na wsparcie przyjaciół, baristki Zosi (Magdalena Wróbel), masażysty Marcina (Mateusz Rusin) i Gruzina Adiego (Otar Saralidze).

W tym odcinku

Do Kasi zgłasza się Damian Kolbus (Dariusz Toczek), któremu amputowano rękę. Wcześniej pracował nielegalnie na budowie w Niemczech. Teraz nie może znaleźć żadnej posady, a renta nie wystarcza mu na utrzymanie rodziny. Mężczyzna opowiada Kasi swoją historię. Trafił do szpitala po wypadku. Tam bez jego zgody amputowano mu rękę, ponieważ rzekomo na jego ramieniu znaleziono nieoperacyjnego guza. Prawniczka uważa, że historia ta jest naciągana. Mimo licznych utrudnień drąży sprawę. Niebawem odkrywa, że lekarza, który miał operować Damiana... w dniu zabiegu nie było w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także