Mecenas Lena Barska 2 (18)

Mecenas Lena Barska 2 (18)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Izabella Bukowska-Chądzyńska, Piotr Wiszniowski, Andrzej Pieńko, Marta Termena
Reżyseria:Aleksander Gawek
W skrócie:Lena uważa, że Maciek popadł w pracoholizm i stał się szowinistyczny. Żaneta odkrywa też, że był wraz z Jurkiem w klubie go-go. Oznajmia ukochanemu, że ona i Lena wybierają się na męski striptiz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o czterdziestoletniej prawniczce Lenie (Izabella Bukowska-Chądzyńska) i jej patchworkowej rodzinie, w której pełne ciepła i humoru wątki prywatne przeplatają się z dramatycznymi historiami klientów kancelarii.

W tym odcinku

Lena uważa, że Maciek popadł w pracoholizm, a w dodatku stał się grubiański i szowinistyczny. W dodatku Żaneta odkrywa, że mężczyzna był wraz z Jurkiem w klubie go-go. Oznajmia ukochanemu, że ona i Lena wybierają się na męski striptiz. Tymczasem obie kobiety, a także Aśka doświadczają objawów, które mogą sygnalizować ciążę. Podczas imprezy w domu Leny Wojtek znajduje w toalecie test ciążowy z pozytywnym wynikiem... Tymczasem w kancelarii pojawia się 18-letnia Iza, która po nagłej śmierci rodziców chce przejąć opiekę nad swoją półroczną siostrą Niną, przebywającą obecnie w domu dziecka. Dziewczynka to jej jedyna rodzina i nie ma zamiaru się z nią rozstawać. W trakcie rozprawy okazuje się, że wybierani są już rodzice zastępczy dla dziewczynki. Iza wpada w histerię. W tej sytuacji dziewczyna wyjawia fakt, który wszystko zmienia. Lena daje jej pewną radę, jednak klientka nie ma zamiaru z niej skorzystać. Prawniczka prosi więc o pomoc Kazika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)