McImperium

McImperium

6.9/10 7.2/10

(The Founder)

DRAMAT BIOGRAFICZNY USA 2016   od 12 lat
Występują:Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, Linda Cardellini
Reżyseria:John Lee Hancock
W skrócie:Biznesmen Ray Kroc (Michael Keaton) otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji z Kalifornii. Tak poznaje braci McDonaldów - autorów nowatorskiego sposobu serwowania jedzenia.
Michael Keaton jako Ray Kroc - akwizytor, który w połowie lat 50. XX wieku przekonał braci McDonald do stworzenia sieci restauracji, które z czasem opanowały cały świat, stając się symbolem kapitalizmu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Kroc (Michael Keaton) jest pełnym charyzmy biznesmenem, który od lat walczy o szansę na zaprezentowanie swoich możliwości. Niestety, każdy jego pomysł okazuje się nietrafiony. Niespodziewanie mężczyzna otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji z Kalifornii. Tak poznaje Dicka (Nick Offerman) i Maca (John Carroll Lynch) McDonaldów - autorów nowatorskiego sposobu serwowania jedzenia. Trafia ono do gości zaledwie trzydzieści sekund po złożeniu zamówienia. Ray jest zachwycony konceptem i namawia braci, by stworzyli sieć lokali w całych Stanach Zjednoczonych. Gdy gastronomiczne imperium rozrasta się, biznesmen zaczyna poszerzać zakres swojej władzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)