Mayans M.C. (1/10)

Mayans M.C. (1/10)

(Mayans M.C.: Perro/Oc)

serial kryminalny USA 2018   dla dorosłych
Występują:JD Pardo, Clayton Cardenas, Sarah Bolger, Michael Irby
Reżyseria:Norberto Barba
W skrócie:Mayans szykują się do przewozu narkotyków. EZ, który dołączył do klubu, zostaje wraz z bratem przydzielony do ochrony ładunku. Podczas akcji konwój zostaje zaatakowany przez zamaskowanych napastników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ezekiel "EZ" Reyes (JD Pardo) jest młodym mężczyzną, który dopiero co wyszedł z więzienia. Niebawem zostaje członkiem gangu motocyklowego Mayans M.C, który działa na kalifornijsko-meksykańskiej granicy. EZ jest utalentowanym członkiem latynoskiej rodziny. Motocyklista musi stworzyć sobie nową tożsamość w mieście, w którym uważano go za "cudownego chłopaka", mogącego spełnić swój amerykański sen. Produkcja jest kontynuacją popularnego i nagradzanego serialu "Synowie Anarchii".

W tym odcinku

Mayans szykują się do przewozu narkotyków. EZ, który dopiero dołączył do klubu, zostaje wraz z bratem przydzielony do ochrony ładunku. Podczas akcji ciężarówka zostaje zaatakowana przez zamaskowanych napastników. Klub wpada w kłopoty, ponieważ towar należał do Galindo, szefa kartelu. Ten żąda, by odzyskali narkotyki. Trop prowadzi do plemienia Base Town.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także