Matki, żony i kochanki (22-ost.)

Matki, żony i kochanki (22-ost.)

6.2/10
serial obyczajowy Polska 1998   od 12 lat
Występują:Anna Romantowska, Elżbieta Zającówna, Gabriela Kownacka, Jan Englert
Reżyseria:Juliusz Machulski, Ryszard Zatorski
W skrócie:Jurek namawia matkę do rozstania z Cezarym. Wiktoria przeprowadza się do Warszawy, a jej mąż zamieszkuje z Edytą. Michał spotyka Filipa i informuje go o ślubie Hanki. Ona zrywa zaręczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Jurek namawia matkę do rozstania z Cezarym. Wiktoria przeprowadza się do Warszawy, a jej mąż zamieszkuje z Edytą. Dzięki Dorocie firma, w której pracuje jej ojciec, wychodzi z poważnych kłopotów. Teraz kobieta ma szansę dostać tam posadę. Wanda wraca do domu. Michał przypadkowo spotyka Filipa i informuje go o ślubie Hanki. Hanka decyduje się na zerwanie narzeczeństwa. Na autorskim wieczorze promującym wspomnieniową książkę Jerzego są Wiktoria i Elżbieta. Dziennikarka ma sfilmować historię Jerzego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)