Matki, żony i kochanki (21/22)

Matki, żony i kochanki (21/22)

6.2/10
serial obyczajowy Polska 1998   od 12 lat
Występują:Anna Romantowska, Elżbieta Zającówna, Gabriela Kownacka, Jan Englert
Reżyseria:Juliusz Machulski
W skrócie:Dziewczyna Roberta jest w ciąży. Wiktoria odkrywa romans Cezarego. Przyjaciółki chcą wyjaśnić tajemnicę śmierci Reutta, żeby zdemaskować Krzesimira. Jurek aranżuje spotkanie matki i Jerzego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Dziewczyna Roberta, Magda, jest w ciąży. Wiktoria odkrywa romans Cezarego z Edytą. Postanawia rozwieść się z mężem. Przyjaciółki chcą wyjaśnić tajemnicę śmierci Jakuba Reutta, żeby zdemaskować Krzesimira i uratować Hankę przed fatalną zamążpójściem. Tymczasem Krzesimir pożycza od Rafalika garnitur do ślubu. Elżbieta zwierza się Wiktorii ze swoich kłopotów z synem. Wanda powoli wraca do zdrowia. Jurek aranżuje spotkanie matki i Jerzego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)