MasterChef Junior (3/10)

MasterChef Junior (3/10)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kucharze z finałowej czternastki wcielą się w profesjonalnych szefów kuchni. Otrzymają produkty niecieszące oczu, budzące niesmak podczas dotykania i nieapetycznie pachnące. Przyrządzą z nich potrawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 6 października
za 12 dni
16:15 Food Network
niedziela, 7 października
za 13 dni
6:15 Food Network

Opis

Świat potraw i smaków przez następnie tygodnie będzie należał do dzieci. Spośród wszystkich utalentowanych małych kucharzy, którzy zgłosili się do programu, jury wybierze czternastu najlepszych. W każdym odcinku czekają na nich nowe kulinarne wyzwania. Przygotowane przez uczestników potrawy muszą sprostać wymaganiom Anny Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. W tej edycji mierzą się m.in. z owocami morza, stekami, deserami, a nawet - kuchnią molekularną. Nie zabraknie też typowo domowych potraw, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Wśród gości, którzy odwiedzą kuchnię, znajdą się Hubert Urbański, Tomasz Leśniak - kucharz reprezentacji Polski - oraz Łukasz Konik.

Czternaścioro najlepiej gotujących dzieciaków wkracza do kuchni, by rozpocząć walkę o atrakcyjne nagrody. Już w pierwszej konkurencji muszą pokazać się od najlepszej strony. Wcielają się bowiem w profesjonalnych szefów kuchni i przygotowują swoje popisowe dania. Ci, którzy poradzą sobie najlepiej, w drugim zadaniu otrzymują zaskakujący przywilej. Pozostali otrzymują całą gamę produktów niecieszących oczu, budzących niesmak podczas dotykania czy pachnących niezbyt zachęcająco. Muszą z nich przyrządzić potrawy, które zapewnią im miejsce w kolejnym odcinku. Osoby z najgorszą oceną muszą pożegnać się z programem.

Zobacz także