MasterChef (3/14)

MasterChef (3/14)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Czternastu kucharzy rozpoczyna rywalizację. W pierwszym zadaniu uczestnicy muszą zmierzyć się z wykwintnym produktem, który często gościł na stołach polskiej arystokracji. Na zwycięzcę czeka bonus.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ponownie rozpoczyna się walka o udział w polskiej edycji kulinarnego konkursu. Do rywalizacji staje czterdziestu dwóch kucharzy amatorów. Po wstępnych eliminacji zostanie ich czternastu. Podczas kilkunastu tygodni zmagań uczestnicy muszą m.in. przygotować perliczkę, tort szwarcwaldzki czy papkę dla niemowląt, uczcić urodziny Michela specjalnym menu dla juniorów oraz wykazać się przed grupą dwustu harcerzy. Najlepsza piątka wyruszy do Singapuru - miasta 47 gwiazdek Michelin, przyznanych 38 restauracjom. Tam poznają prawdziwych mistrzów kuchni, takich jak Audra Morrice.

Czternastu kucharzy rozpoczyna rywalizację. W pierwszym zadaniu uczestnicy muszą zmierzyć się z pewnym wykwintnym produktem, który często gościł na stołach polskiej arystokracji. Mogą udowodnić, że nie jest im obca zarówno kuchnia tradycyjna, jak i nowoczesna. Dla zwycięzcy został przygotowany bonus, którego nie było w żadnej z dotychczasowych edycji programu. Zawodnik oceniony najgorzej oddaje fartuch.

Zobacz także