MasterChef (14)

MasterChef (14)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Rozstrzygnięcie rywalizacji odbędzie się na zamku w Rynie. Składa się z dwóch części. Pierwsza to trzyetapowe zadanie. Tematem konkurencji są grzyby, kotleciki jagnięce oraz crepes suzette.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty sezon programu przynosi wiele zmian i niespodzianek. Casting odbywał się przez internet, dzięki czemu więcej osób mogło zaprezentować przez jurorami swoje kulinarne umiejętności. Następnie widzowie wskazali trzy najlepsze zgłoszenia, a jurorzy - Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran - wybrali pozostałych osiemnaście osób. Wszyscy kandydaci zostali zaproszeni do studia, gdzie rozegrała się walka o miejsce w czternastce, która weźmie udział w rywalizacji o tytuł MasterChefa.

Finał. Rozstrzygnięcie rywalizacji odbędzie się na Zamku w Rynie na Mazurach. Składa się z dwóch części. Pierwsza to trzyetapowe zadanie, za które jurorzy będą przyznawać od jednego do trzech punktów. Tematem konkurencji są grzyby, kotleciki jagnięce oraz crepes suzette. Ten, kto zgromadzi najmniej punktów, pożegna się z programem. Druga część finału polega na przygotowaniu trzydaniowego menu degustacyjnego. Na koniec sędziowie ogłoszą zwycięzcę.

Zobacz także