MasterChef (13/14)

MasterChef (13/14)

program rozrywkowy Polska 2017   b.o.
W skrócie:Uczestnicy wciąż są w Australii, gdzie czekają na kolejne wyzwania. Na początek kucharze nakarmią kangury. Następnie w Stanley Park poznają blogerki Samantę i Bellę, które przygotują dla nich zadanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzydziestu pięciu najlepszych kucharzy rozpoczyna przygodę życia i podejmuje walkę o spełnienie marzeń. Nie jest to łatwe w sytuacji, gdy jurorzy - Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran - poszukują osób posiadających zarówno talent, jak i kulinarną odwagę, która pozwala wyjść poza utarte schematy. W tej edycji uczestnicy przygotują m.in. najsłynniejsze zupy świata: ramen, gazpacho, harira, bouillabaisse, a także owoce morza, skomplikowane dania assiette, wreszcie popularną rybę z frytkami. Kucharze wybiorą się ponadto do Australii, by zmierzyć się z jej tradycyjnymi smakami.

Uczestnicy wciąż pozostają w Australii, gdzie czekają ich kolejne trudne wyzwania. Na początek kucharze zobaczą oraz nakarmią kangury. Następnie w Stanley Park poznają dwie znane blogerki, gwiazdy tamtejszej telewizji - Samantę i Bellę. To właśnie one przygotują dla nich pierwsze zadanie. Polega na urządzeniu barbecue dla kilkudziesięciu gości. Zwycięstwo w tej konkurencji oznacza pewne miejsce w finale. Pozostali uczestnicy muszą walczyć dalej. Każdy z nich próbuje znaleźć jednego australijskiego mistrza kuchni: Guillaume Brahimiego, Rossa Lusteda i Martina Benna, by nauczyć się jego popisowego dania.

Zobacz także