Marzę o Tobie (30)

Marzę o Tobie (30)

(Meleklerin Aski)

serial obyczajowy Turcja 2018   od 12 lat
Występują:Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçin
W skrócie:Yagmur biegnie za Melek, która przed nim ucieka. Wpadają w tarapaty, ale w końcu zaczynają ze sobą rozmawiać. Przebywający w lesie Necmettin i jego bliscy są zdesperowani. Wciąż nie zdobyli jedzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnego dnia pod drzwi domu spokojnej starości ktoś podrzuca niemowlę. Staruszkowie postanawiają wychować chłopca. Nadają mu imię Yagmur. Po 23 latach chłopak wciąż opiekuje się nimi i nie chce odejść. Pewnego dnia spotyka w placówce Melek, dziewczynę, która przyjechała z Niemiec odwiedzić matkę. Młodzieniec zakochuje się w pięknej dziewczynie, ale nie ma odwagi jej tego wyznać. Gdy jej matka zostaje wypisana do domu, dostaje od jej rodziny ofertę pracy - ma zaopiekować się chorą kobietą i domem. W ten sposób Yagmur i Melek mogą się często widywać.

W tym odcinku

Yagmur biegnie za Melek, która przed nim ucieka. Wpadają w tarapaty, ale w końcu zaczynają ze sobą rozmawiać. Wówczas wiele się wyjaśnia. Ekrem cieszy się, że córka postanowiła wyjechać, bo za wszelką cenę chciał ją rozdzielić z Yagmurem, na złość Rukiye. Przebywający na biwaku Necmettin i jego bliscy są zdesperowani. Nie mogą wyjechać i głodują, siedząc w lesie. Pan domu wymyśla różne sposoby, na zdobycie jedzenia. Pakuje się w kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)