Marta mówi (4)
(Martha Speaks: Martha to the Rescue/Martha Camps Out)
serial animowany Kanada/Filipiny/USA 2008
| W skrócie: | I. Marta, zainspirowana serialem telewizyjnym o dzielnym psie, postanawia zostać strażakiem. II. Marta i Skits udają się biwak skautów z Helenką. Pilnują obozu i zdobywają odznakę. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dziesięcioletnia Helen jest właścicielką przyjaznej labradorki o imieniu Marta. Pewnego dnia pies zjada płatki śniadaniowe w kształcie alfabetu. Od tej pory Marta zaczyna mówić ludzkim głosem. W każdym odcinku labradorka uczy dzieci nowych wyrazów. Serial powstał na podstawie serii książek autorstwa Susan Meddaugh. Ma na celu przygotowanie najmłodszych do nauki czytania.
W tym odcinku
Zainspirowana serialem telewizyjnym o dzielnym psie Marta postanawia zostać strażakiem. Wkrótce sama potrzebuje pomocy. Marta na biwaku: Marta i Skits udają się biwak skautów z Helenką. Pilnują obozu i zdobywają odznakę.
Zobacz także
- Marta mówi (20) - serial animowany - dziś, 24 czerwca 11:55
- Marta mówi (21) - serial animowany - dziś, 24 czerwca 12:24
- Marta mówi: Na farmie/Marta ucieka (5) - serial animowany - dziś, 24 czerwca 12:35
- Marta mówi (22) - serial animowany - dziś, 24 czerwca 12:59
- Marta mówi (23) - serial animowany - dziś, 24 czerwca 13:28
- Marta mówi (24) - serial animowany - czwartek, 25 czerwca 11:55
- Marta mówi (25) - serial animowany - czwartek, 25 czerwca 12:24
- Marta mówi: Bla, bla, bla, bla/Grzeczny Skits (6) - serial animowany - czwartek, 25 czerwca 12:35
- Marta mówi (26) - serial animowany - czwartek, 25 czerwca 12:59
- Marta mówi (27) - serial animowany - czwartek, 25 czerwca 13:28