Margaret

5.4/10 6.4/10
DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2011   od 16 lat
Występują:Anna Paquin, J. Smith-Cameron, Mark Ruffalo, Matt Damon
Reżyseria:Kenneth Lonergan
W skrócie:Aktorski popis Anny Paquin, która już jako dwunastolatka otrzymała Oscara za drugoplanową rolę w "Fortepianie" Jane Campion.
Anna Paquin (oklaski!) jako nowojorska nastolatka, która musi we własnym sumieniu rozstrzygnąć, czy przypadkiem nie sprowokowała wypadku drogowego, w którym poniosła śmierć młoda kobieta.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowy Jork. Siedemnastoletnia, energiczna Lisa Cohen (Anna Paquin) prowadzi beztroskie życie. Pewnego dnia wybiera się na zakupy do modnej dzielnicy miasta. Nagle, na jej oczach dochodzi do wypadku drogowego. Ofiara - młoda kobieta potrącona przez autobus - umiera w ramionach Lisy. Wstrząśnięta dziewczyna, mimo iż w bezpośredni sposób nie była zamieszana w tę tragedię, stopniowo nabiera przekonania, że jest współodpowiedzialna za śmierć nieznajomej. Żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia, próbuje działać, ale szybko gubi się w chaosie intencji, spontanicznych gestów i nieprzemyślanych czynów. Szukając sprawiedliwości dociera do rodziny ofiary i kontaktuje się z kierowcą, który feralnego dnia prowadził autobus - Geraldem Marettim (Mark Ruffalo). Przy okazji popełnia jednak wiele błędów, za które każe płacić swoim najbliższym. Coraz bardziej zdezorientowana Lisa oddala się od matki Joan (J. Smith-Cameron) i zaufanego nauczyciela, pana Aarona (Matt Damon), z którym łączy ją niejednoznaczna relacja... Aktorski popis Anny Paquin, która już jako 12-latka otrzymała Oscara za drugoplanową rolę w obrazie "Fortepian" Jane Campion.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także