Mam zamek 3 (7)
| Reżyseria: | Jerzy Skolimowski |
|---|---|
| W skrócie: | Edyta Kostrzewa kupuje zrujnowany Pałac w Warlitach, by tchnąć w niego nowe życie. Dzięki determinacji tworzy "pałac zmysłów", łącząc historię z wyrafinowaną estetyką i autorską koncepcją. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 15 sierpnia za 11 dni |
17:05 | CANAL+ Domo |
Opis
Michał Wójcik po raz kolejny odwiedza ludzi ratujących zabytki, które niemal zniknęły z mapy Polski. Spotyka się z właścicielami zamków i pałaców, którzy przywracają zrujnowanym budynkom dawną świetność. Spadkobiercy i pasjonaci remontują zaniedbane obiekty, by stworzyć w nich dom, hotel lub centrum kultury. Widzowie mogą podziwiać różnorodność stylów architektonicznych i inspirujących pomysłów na nowe życie.
W tym odcinku
Kiedy Edyta Kostrzewa z Warszawy kupuje zrujnowany Pałac w Warlitach, przyświeca jej jedno marzenie - tchnąć w historyczne mury nowe życie i stworzyć miejsce wyjątkowe, bez kompromisów. Dzięki determinacji i konsekwencji krok po kroku realizuje swoją wizję, dbając o każdy detal i charakter wnętrz. Dziś efekt tej pracy nazywa "pałacem zmysłów" - przestrzenią, która łączy historię z wyrafinowaną estetyką i autorską koncepcją.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jerzy Skolimowski
reżyseria
Zobacz także
- Mam zamek 3 (4) - serial dokumentalny - środa, 5 sierpnia 15:55 i 2 późniejsze emisje
- Mam zamek 3 (5) - serial dokumentalny - środa, 5 sierpnia 16:20 i 6 późniejszych emisji
- Mam zamek 3 (6) - serial dokumentalny - sobota, 8 sierpnia 17:05 i 4 późniejsze emisje