Małpi gang 3 (6)
(Monkey Thieves)
W skrócie: | W Dżajpurze trwa lato. Samce Bipin, Yash i Tito szukają partnerki na targu warzywnym. Łapacz małp, Dhana Lal, bierze na cel Gangola i Ragina. Musi pozbyć się niesfornych makaków. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalszy ciąg przygód małp z gatunku rezusów, które każdego dnia walczą o przetrwanie w Dźajpurze w Indiach. Dokumentaliści śledzą ich losy i sprawdzają jak radzą sobie one w środowisku miejskim, gdzie czyha na nie wiele niebezpieczeństw. Obserwują też relacje wewnątrz grupy, gdzie toczy się ciągła walka o władzę i przywileje.
W tym odcinku
W Dżajpurze trwa lato. Samce Bipin, Yash i Tito szukają partnerki na otwartym siedem dni w tygodniu targu warzywnym. Tymczasem łapacz małp, Dhana Lal, bierze sobie na cel młode bliźniaki, Gangola i Ragina, które od pewnego czasu terroryzują mieszkańców. Mężczyzna wie, że jego etat wisi na włosku i musi szybko pozbyć się niesfornych makaków. Wkrótce zyskuje szansę wykazania się, gdy dowiaduje się o ataku na budkę przy skrzyżowaniu. Księżniczka Esha po raz pierwszy wykorzystuje swoją pozycję w grupie. Wciąż jednak wiele dzieli ją od opanowania kryzysowej sytuacji w gangu.