Małe stłuczki

Małe stłuczki

5.6/10 5.6/10
FILM OBYCZAJOWY Polska 2014   od 12 lat
Występują:Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz, Szymon Czacki, Maria Maj
Reżyseria:Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb
W skrócie:Asia i Kasia zajmują się opróżnianiem mieszkań z rzeczy zmarłych osób. Pewnego dnia poznają Piotra, który stracił pracę. Spotkanie z nim zmienia relację przyjaciółek.
Drugi film twórców kultowych "Drucików": dwie dziewczyny i chłopak w poszukiwaniu dojrzałości za progiem dorosłego życia-czy już potrafią wykorzystać swoją szansę na miłość? Urokliwe.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 8 czerwca
za 5 dni
12:05 Kino Polska
czwartek, 11 czerwca
za 8 dni
2:35 Kino Polska (powtórka)

Opis

Asia (Helena Sujecka) i Kasia (Agnieszka Pawełkiewicz) zajmują się likwidowaniem mieszkań po niedawno zmarłych osobach. Część znalezionych sprzętów i bibelotów sprzedają na pchlim targu. Nagle w ich życiu pojawia się Piotr (Szymon Czacki), który został porzucony przez ukochaną, a także stracił pracę w fabryce pudełek. Chłopak wpływa na sposób życia Asi i Kasi oraz na ich przyjaźń. Między nimi rozpoczyna się dziwna gra. Duet reżyserski, Ireneusz Grzyb i Aleksandra Gowin, ukończyli Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Dotychczas stworzyli razem takie filmy, jak "Stwór czy "Druciki" oraz teledysk promujący zespół Enchanted Hunters. Grupa jest autorem ścieżki dźwiękowej do obrazu.=

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)