Malanowski i partnerzy: Zaginiona Tajka (301)

Malanowski i partnerzy: Zaginiona Tajka (301)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura Malanowskiego przychodzi Tajka Tukata Thani. Do Warszawy ponoć przyleciała jej siostra, Anchun. Nigdy jednak się nie spotkały, a ślad po Anchum zaginął...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 października
pojutrze
18:00 Polsat 2

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego przychodzi Tajka Tukata Thani. Podczas gdy ona przebywała za granicą do Warszawy ponoć przyleciała jej siostra, Anchun. Nigdy jednak się nie spotkały, a ślad po dziewczynie zaginął. Ludzie detektywa rozpoczynają poszukiwania. Sprawdzają listę pasażerów samolotu, którym miała przylecieć Anchun. Okazuje się, że jeden z podróżnych, Michał Kaczmarek, dobrze pamięta poszukiwaną. Twierdzi, że dziewczynę napastował jakiś mężczyzna. Jednak na nagraniach monitoringu widać, jak to on wsiada do taksówki z Anchun. Malanowski postanawia go śledzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także