Malanowski i partnerzy: Zaginiona Tajka (301)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Do biura Malanowskiego przychodzi Tajka Tukata Thani. Do Warszawy ponoć przyleciała jej siostra, Anchun. Nigdy jednak się nie spotkały, a ślad po Anchum zaginął... |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 22 czerwca dziś |
9:00 | Polsat |
Opis
Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.
W tym odcinku
Do biura Malanowskiego przychodzi Tajka Tukata Thani. Podczas gdy ona przebywała za granicą do Warszawy ponoć przyleciała jej siostra, Anchun. Nigdy jednak się nie spotkały, a ślad po dziewczynie zaginął. Ludzie detektywa rozpoczynają poszukiwania. Sprawdzają listę pasażerów samolotu, którym miała przylecieć Anchun. Okazuje się, że jeden z podróżnych, Michał Kaczmarek, dobrze pamięta poszukiwaną. Twierdzi, że dziewczynę napastował jakiś mężczyzna. Jednak na nagraniach monitoringu widać, jak to on wsiada do taksówki z Anchun. Malanowski postanawia go śledzić.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Magdalena Rembacz
jako Magda -
Tomasz Mandes
jako Tomek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Największy koszmar (656) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 6:00
- Malanowski i partnerzy: Anioł stróż (657) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 6:30
- Malanowski i partnerzy: Utracona narzeczona (658) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 7:00
- Malanowski i partnerzy: Zaginięcie Marysi (659) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 7:30
- Malanowski i partnerzy: Detektywi w potrzasku (300) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 8:30
- Malanowski i partnerzy: Duchy przeszłości (473) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 20:00
- Malanowski i partnerzy: Podwójna ofiara (474) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 20:30
- Malanowski i partnerzy: Błędne koło (475) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 21:00
- Malanowski i partnerzy: Dramatyczne poszukiwania (476) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 21:30
- Malanowski i partnerzy: Dla dobra dzieci (624) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 22 czerwca 21:55
