Malanowski i partnerzy: Tajemnicza nieznajoma (483)

Malanowski i partnerzy: Tajemnicza nieznajoma (483)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Klientem Malanowskiego jest zamożny singiel Bartłomiej. Trzy dni temu poznał w klubie kobietę. Spędził z nią noc, lecz gdy się obudził, jej już nie było. Detektyw rozpoczyna poszukiwania...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Klientem Malanowskiego jest zamożny singiel Bartłomiej Poręba. Trzy dni temu poznał w klubie kobietę. Zachwyciła go nie tylko urodą, ale też stylem bycia, humorem i tajemniczością. Spędził z nią noc, lecz gdy się obudził, jej już nie było. Poręba nie potrafi zapomnieć o dziewczynie. Nie ma jednak pojęcia, gdzie mieszka ani czym się zajmuje. Detektyw rozpoczyna poszukiwania. Okazuje się, że tajemnicza piękność próbowała popełnić samobójstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także