Malanowski i partnerzy: Tajemnica zajazdu (393)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Oliwia Gajda podejrzewa swojego męża Błażeja o homoseksualizm. Wkrótce Marek jest świadkiem spotkania Błażeja z ukraińską masażystką. Detektyw sądzi, że Błażej nie jest gejem i ma kochankę. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.
W tym odcinku
Oliwia Gajda podejrzewa swojego męża Błażeja o bycie gejem. Prosi detektywów, by go obserwowali i sprawdzili, czy przez dziesięć lat małżeństwa faktycznie ukrywał on przed nią swoją prawdziwą orientację seksualną. Wkrótce Marek jest świadkiem spotkania Błażeja z ukraińską masażystką. Detektyw zaczyna podejrzewać, że mężczyzna nie jest homoseksualistą, a jego zachowanie, które niepokoi Oliwię, wynika z tego, że znalazł on sobie kochankę. Tymczasem z konta Gajdów znika 15 tysięcy złotych. Niebawem Błażej spotyka się nocą z tajemniczym mężczyzną, któremu przekazuje pieniądze.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Magdalena Rembacz
jako Magda -
Tomasz Mandes
jako Tomek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Spotkanie po latach (682) - serial fabularno-dokumentalny - sobota, 20 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Śmierć Róży (683) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 21 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Tragiczne konsekwencje (684) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 22 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Drag queen (685) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 22 grudnia 6:30
- Malanowski i partnerzy: Kłopotliwa żona (686) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 22 grudnia 7:00
- Malanowski i partnerzy: Zatonięcie (687) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 22 grudnia 7:30
- Malanowski i partnerzy: Chłopiec do bicia (106) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 22 grudnia 8:30
- Malanowski i partnerzy: Zemsta (107) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 22 grudnia 9:00
- Malanowski i partnerzy: Niemy świadek (688) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 23 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Okup (689) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 23 grudnia 6:30
