Malanowski i partnerzy: Tajemnica Adama (607)

Malanowski i partnerzy: Tajemnica Adama (607)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do agencji zgłasza się Ewa. Kilka dni wcześniej jej chłopak został napadnięty, skatowany i próbowano go zgwałcić. Dziewczyna prosi detektywów o odnalezienie sprawców napadu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do agencji zgłasza się Ewa Jankowska. Kilka dni wcześniej kobieta umówiła się ze swoim chłopakiem na kolację, ale on nie dotarł na miejsce. Okazało się, że został napadnięty, skatowany i próbowano go zgwałcić. Teraz nieprzytomny, przebywa w szpitalu. Dziewczyna jest załamana, bo kocha Adama i uważa go za mężczyznę swojego życia. Twierdzi, że partner nie miał żadnych wrogów i ogólnie był miłym i przyjaznym człowiekiem. Ewa prosi detektywów o odnalezienie sprawców napadu i skontaktowanie się z rodzicami Adama. Wie, że chłopak od dawna nie utrzymywał z nimi kontaktu. W pierwszej kolejności ludzie Malanowskiego odnajdują ojca Adama, ku ich zaskoczeniu mężczyzna twierdzi, że nie chce słyszeć o synu. Po chwili zastanowienia dopowiada, że tak naprawdę nie ma syna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także